Zrinjski i Hajduk remizirali pred punim tribinama

Prijateljska utakmica između Zrinjskog i Hajduka koja je u petak odigrana u Mostaru završena je rezultatom 1:1.

Domaćini su poveli već u 3. minuti pogotkom Marija Ćuže, a Splićani uzvraćaju već u 13. minuti golom Nikole Kalinića, što je bio i posljednji gol viđen na utakmici.

Najbolji igrači iz oba tima, Marko Livaja i Nemanja Bilbija, nisu igrali, ali su bili na utakmici.

Očekivano, Hajduk je izazvao dosta pažnje, pa su zabilježene impresivne scene na tribinama kada je u pitanju posjećenost.

Na utakmici je bilo nekoliko tisuća ljudi, a glavna tribina stadiona HŠK Zrinjski bila je ispunjena i prije početka utakmice.

Dio prihoda od ulaznica išao je kao potpora Udruzi za Down sindrom Mostar, te udruzi Minores.