Široki pobjedom protiv Šenčura prekinuo negativni niz

U sklopu pretposljednjeg 12. kola ABA 2 lige igranom u petak na Pecari košarkaši Širokog pobijedili su slovenski Šenčur 79:76.

Široki je bio bolji u prvoj četvrtini koja je završila 25:21.

U drugoj četvrtini Šenčur vodi s 20:18, a Široki zatim ponovno tijesno pobjeđuje u trećoj četvrtini s 18:17. Posljednja četvrtina završena je 18:18 za konačni rezultat 79:76 u korist Širokog.

Najraspoloženiji u redovima Širokog bili su Junaković (18), Tomažič (13), Brala (11), Jukić i Pepin (10) koševa.

Kod Slovenaca su najbolji bili Petrovič (14), Malovčič i Novak (13), Čibej (11) i Đapa (10 koševa).

Široki je ovom pobjedom prekinuo niz od od tri uzastopna poraza u regionalnoj ligi, a sljedeća utakmica Širokobriježane očekuje u nedjelju u 18:00 sati protiv MZT-a na Pecari.

Klub je pripremio i bogatu nagradnu igru za sve koji kupe ulaznice, a izvlačenje će se održati u nedjelju nakon utakmice s MZT-om.