Širokobriješke odbojkašice nastavile pozitivan niz protiv Ilidže na Pecari

Barbara Kvesić
HŽOK Smeč Široki Brijeg upisao je novu pobjedu na domaćem parketu protiv OK Ilidža. Širokobriježanke su pobijedile rezultatom 3:2 (26:28, 25:21, 25:19, 16:25, 15:12).

Utakmicu nisu otvorile dobro i prvi set pripao je gošćama, ali ubrzo su se probudile i nakon velike borbe došle do novog slavlja i dva boda.

U drugom i trećem setu smo se “probudile” i igrale smo puno bolje. Imale smo dobar servis i time ih dobile, ali nažalost došlo je do petog seta i time smo izgubile šansu za željena tri boda. Ipak, najvažnija je pobjeda i nadam se da ćemo u preostala tri kola osvojiti maksimalan broj bodovaizjavila je za portal Jabuka.tv 17-godišnja Barbara Kvesić koja igra na poziciji srednjek blokera.

Dodala je kako joj je drago što su skoro sve igračice dobile priliku igrati. U sljedećem kolu gostuju kod ekipe Čapljine i podrška publike bi im puno značila i na gostujućem terenu.

HŽOK Smeč trenutno je četvrti na ljestvici s 25 bodova.