Prekinuta utakmica u Mostaru između Zrinjskog i Prijedora

Susret Zrinjskog i Rudara u Mostaru prekinut je zbog jake kiše i nevremena pri rezultatu 2:1 za goste iz Prijedora.

Jaka kiša padala je u Mostaru, susret se igrao do 68. minute, a onda je sudac odlučio povući igrače u svlačionice.

Dugo se “vagalo” postoji li mogućnost da se odigra posljednjih dvadesetak minuta, no ustanovljeno je da je to ipak nemoguće, pa će ove dvije ekipe u nekom drugom terminu završiti susret.

Inače, dodajmo da su gosti poveli golom Harisa Handžića, pa je u 60. minuti nestalo struje, a nakon stanke od nekoliko minuta, Borisav Mikić je udvostručio prednost Rudara. Malo prije nego će se susret prekinuti, Mile Pehar je smanjio na 1:2.

Novi susret igrat će se u ponedjeljak u u Mostaru u 16.30 sati.