Perišićev udarac o kojem se priča u Italiji: Skoro s centra!

Pobjedom 3:2 protiv Sampdorije u 10. kolu talijanske Serije A, nogometaši Intera skočili su na vrh ljestvice, a Ivan Perišić upisao je asistenciju, no mogao se i proslaviti pogotkom skoro s centra igrališta…

Inter pod Spallettijem ove sezone igra odlično i niže uspjehe u talijanskom prvenstvu, a ovog utorka domaćim trijumfom protiv Sampdorije skočio je na vrh ljestvice.

Ivan Perišić odigrao je odličnu utakmicu, a u 28. minuti mogao se proslaviti nakon pogreške golmana Puggionija, no poklonjenu loptu s gotovo centra igrališta nije uspio poslati u praznu mrežu, već se ispriječila stativa, piše Tortal.hr.

Ipak, došao je na svoje u 55. minuti kad je asistirao za drugi pogodak na utakmici Maura Icardija, a za Inter je u ovoj utakmici zabio i Škriniar, dok su gosti preko Kownackija i Quagliarelle smanjili, ali nisu uspjeli izjednačiti.

Na ljestvici talijanske Serie A Inter vodi s bodom prednosti ispred Napolija, no Sarrijeva momčad ima utakmicu manje koju će u srijedu odraditi protiv Jurićeve Genoe…

Serie A, 10. kolo:

Inter – Sampdoria 3:2 (Škriniar 18, Icardi 32, 55 / Kownacki 64, Quagliarella 86)