Novi kiks Barcelone, Osasuna slavila na Camp Nou

Barcelona je poražena na domaćem terenu protiv Osasune (2:1) u pretposljednjem, 37. kolu La lige.

Momčad Quiquea Setiena znala je da će Real Madrid osvojiti titulu prvaka Španjolske ako svlada Villarreal na domaćem terenu, što se na kraju i dogodilo. No, očekivala se bolja predstava Barcelone, a nikako poraz.

Umjesto sigurne pobjede nad Osasunom koja je 11. na tablici, Barcelona je ostala bez bodova u ovoj utakmici, a iz deficita se morala vraćati već nakon 15. minute kada je Jose pogodio za 1:0.

Barcelona je dominirala, stvarala više šansi, ali do gola je stigla tek u 62. minuti i to sjajnim pogotkom Messija iz slobodnog udarca, piše Index.hr.

Potom je Osasuna u 77. minuti dobila crveni karton kada je isključen Enric, ali Barcelona to nije uspjela iskoristiti, već je u četvrtoj minutu sudačke nadoknade primila gol za konačnih 2:1. Strijelac je bio Roberto Torres.