Inter razbio SPAL s 4:0 i vratio se na drugo mjesto

Inter Milan slavio je s 4:0 na gostovanju kod SPAL-a u utakmici 33. kola talijanske Serie A te se tako vratio na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Vodstvo Interu donio je Antonio Candreva u 37. minuti susreta, a to je bio i rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme. Inter je bolje krenuo i u drugom dijelu.

Već u 55. minuti na 2:0 je povisio Cristiano Biraghi, a pet minuta kasnije treći gol Intera zabio je Alexis Sanchez. Konačni rezultat postavio je Roberto Gagliardini u 74. minuti susreta.

Inter je sada drugi na tablici sa 71 osvojenim bodom, jednim više od treće Atalante i dva više od četvrtog Lazija, piše Index.hr.