Milan bez Bennacera najmanje šest mjeseci

Veznjak talijanskog prvoligaša Milana Ismael Bennacer pauzirat će najmanje šest mjeseci nakon operacije desnog koljena, priopćio je u utorak klub Serie A.

Alžirski internacionalac Bennacer (25) zamijenjen je u 17. minuti prošli tjedan u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka u kojoj je Inter sa 2-0 bio bolji od Milana.

Milan je objavio da je Bennacer operiran u Lyonu u utorak.

Bennacer je ove sezone odigrao 40 utakmica u svim natjecanjima, upisavši tri pogotka i dvije asistencije.

Milan igra protiv Intera u uzvratnoj utakmici polufinala na San Siru kasnije u utorak. Manchester City ugošćuje Real Madrid u drugom poluvremenu u srijedu s izjednačenim rezultatom 1-1.