Manchester City do preokreta uz asistenciju Gvardiola

Manchester City preokretom je došao do 3:2 slavlja protiv RB Leipziga, a Gvardiol je asistirao za drugi, izjednačujući pogodak Građana u 70. minuti.

Hrvatski branič pronašao je Phila Fodena koji je zatim prizemnim udarcem zatresao mrežu. Gvardiol je iz igre izašao u trećoj minuti sudačke nadoknade, prenosi HRT.

Nogometaši dortmundske Borussie slavili su 3:1 na gostovanju kod Milana, dok je PSG iščupao bod u šestoj minuti sudačke nadoknade u svojem dvoboju protiv Newcastlea.

Feyenoord je kod kuće poražen od Atletico Madrida s 3:1, a Luka Ivanušec ušao je u igru u 70. minuti. Samo sedam minuta kasnije iz kornera je pronašao Matsa Wieffera koji je glavom svladao Jana Oblaka.