Mane izluđivao Brazilce u prijateljskoj utakmici

Danas je u Singapuru odigran prijateljska utakmica između reprezentacija Brazila i Senegala.

Iako su Brazilci na travnjak istrčali u izuzetno jakom sastavu (Thiago Silva, Arthur, Gabriel Jesus, Coutinho, Neymar, Firmino…), Senegalci su uspjeli izvući 1:1, a u pojedinim trenucima su bili i bolji, piše Sportsport.ba.

Posebno je razigran bio Sadio Mane, sjajni napadač reprezentacije Senegala i Liverpoola.

Mane je pred sami kraj prvog poluvremenea izborio jedanaesterac iz kojeg je Senegal došao do izjednačenja i to nakon što je prošao Marquinhosa i Alvesa, a Marquinhosu je uspio i probaciti loptu kroz noge.

I u drugom poluvremenu je Mane imao jednu sjajnu solo akciju. Prošao je nekoliko nogometaša Brazila i na kraju su ga protivnici morali oboriti prekršajem kako bi ga zaustavili u prodoru.