Kombinirana momčad Širokog Brijega remizirala u Gabeli

GOŠK i Široki Brijeg odigrali su neodlučeno (1:1) u prijateljskoj utakmici igranoj na stadionu Podavala u Gabeli. Obje momčadi igrale se s kombiniranim sastavima.

”Plavo-bijeli” došli su u vodstvo u 10. minuti pogotkom Jure Ivankovića, a s tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku susreta GOŠK je zaigrao s udarnim sastavom, dok je trener Širokog Brijega Davor Mladina do kraja ostao s igračima koji u prvenstvu nemaju veliku minutažu.

Do kraja susreta Gabeljani su pritiskali, a to im se očito isplatilo jer su u 70. minuti poravnali rezultat pogotkom Igora Aničića.

Trener Širokog Brijega Davor Mladina na prethodnim press konferencijama izrazio je želju da tijekom tjedna igrači s manjom minutažom odigraju prijateljsku utakmicu kako bi bili što spremniji i uigraniji za nastupe u prvenstvu.

Široki Brijeg u nedjelju u 17.00 sati na Koševu igra derbi susret 3. kola Premijer lige BiH protiv aktualnog prvaka Sarajeva.