Golman primio dva gola s centra u samo minutu i pol

Na Dalekom istoku dva su poteza u izrazito kratkom vremenskom roku obilježila susret…

Sreću su imali gledatelji jedne drugoligaške utakmice u Japanu, jer su vidjeli dva spektakularna gola i to u samo – nekoliko minuta, prenose Sportske novosti.

Sigurno su golovi iz vlastite polovice vrlo rijetki, a pogotovo kada padnu dva u istoj utakmici i to u razmaku od nekih 90 sekundi. Baš to pošlo je za rukom nogometašima japanskog drugoligaša Montedio Yamagate, koji su riješili utakmicu protiv Ehime dvama brzim golovima preko više od pola terena.

Prvi je pao u 61. minuti kada je Shun Nakamura primijetio da vratar stoji daleko od gola, precizno zapucao i pogodio za 2:0.

Već u 62. minuti bilo je 3:0 – opet po sličnom receptu, a strijelac je bio Tatsuhiro Sakamoto.

Je li ovo bio povijesni trenutak ili nije teško je reći, ali gledatelji su svakako zadovoljni napustili stadion. Barem oni koji nisu bili na “pauzi” u tih 90 sekundi…