Dom zdravlja Široki Brijeg preuzeo je novo vozilo koje bi trebalo unaprijediti dostupnost i učinkovitost zdravstvenih usluga za građane.
Novo vozilo dodijeljeno je u okviru projekta „Klimatski neutralna Županija Zapadnohercegovačka“, a uime JU Dom zdravlja Široki Brijeg svečanosti u Posušju nazočio je Ivan Kutle.
Vozilo će doprinijeti kvalitetnijem, učinkovitijem i dostupnijem pružanju zdravstvenih usluga građanima.
Projekt financira hrvatsko ministarstvo
Projekt financira Ministarstvo zaštite okoliša i zelene tranzicije Republike Hrvatske.
Vodeći partner je Javna ustanova Razvojna agencija Županije Zapadnohercegovačke – HERAG, dok je partner na projektu Vlada Županije Zapadnohercegovačke.
View this post on Instagram
(www.jabuka.tv | Foto: Instagram)



Opet milostinja iz Hrvatske
Dibi vam.bio.kraj da imate strucne dokture cast izuzecim nazalost malio ih je.