Čelik u Zenici poražen i od Viteza, GOŠK bolji i od Borca

Nogometni premijerligaši ove subote igrali su utakmice 9. kola Lige za opstanak, a nove pobjede upisali su GOŠK, Mladost i Vitez.

Vitežani su tako na zadnjem gostovanju sezone ostvarili prvo gostujuće slavlje svladavši u Zenici Čelika 1:0 zgoditkom Boje u 6. minuti susreta, te će upravo skupa s Čelikom preseliti u niži rang natjecanja.

GOŠK je istim rezultatom u Gabeli bio bolji od Borca, a taj jedini pogodak za popularne “Lavove” postigao je Mišić u 12. minuti utakmice.

Mladost je na Tušnju nadigrala Slobodu s 3:2. Vodili su gosti već na poluvremenu 3:0 golovima Hiroša u 19., Aganspahića u 24. i Čomora u 44. minuti, no domaćin je u završnici ipak ublažio poraz, a strijelci za Petrovićevu momčad bili su Ignjatović u 87. i Maksimović u 90. minuti.