Dom zdravlja Široki Brijeg dobio novo vozilo

Dom zdravlja Široki Brijeg preuzeo je novo vozilo koje bi trebalo unaprijediti dostupnost i učinkovitost zdravstvenih usluga za građane.

Novo vozilo dodijeljeno je u okviru projekta „Klimatski neutralna Županija Zapadnohercegovačka“, a uime JU Dom zdravlja Široki Brijeg svečanosti u Posušju nazočio je Ivan Kutle.

Vozilo će doprinijeti kvalitetnijem, učinkovitijem i dostupnijem pružanju zdravstvenih usluga građanima.

Projekt financira hrvatsko ministarstvo

Projekt financira Ministarstvo zaštite okoliša i zelene tranzicije Republike Hrvatske.

Vodeći partner je Javna ustanova Razvojna agencija Županije Zapadnohercegovačke – HERAG, dok je partner na projektu Vlada Županije Zapadnohercegovačke.

(www.jabuka.tv | Foto: Instagram)





6 komentara

Komentiraj: