Velež tone sve dublje, navijači tražili skidanje dresova

Mostarski Velež tone sve dublje te nakon devet kola i dalje ne zna za pobjedu. ”Rođeni” su peti poraz doživjeli u Vrapčićima, a bolji od njih bio je Olimpic (1:2).

Domaći su imali dvije poluprilike u prvih 15 minuta, no nisu uspjeli postići pogodak. U 13. minuti vratar Bobić srušio je Stanića te skrivio jedanaesterac, a siguran izvođač s ”bijele točke” bio je Muharemović.

Olimpic je već u 25. minuti udvostručio vodstvo preko Karića, a Veležu je nadu u povratak u utakmicu vratio Asim Zec u 34. minuti.

U nastavku susreta dosta blijeda igra na obje strane, a Mostarci nisu iskoristili igrača više pred sam kraj utakmice, tako da je ostalo 2:1 za Olimpic.

Velež je jedina momčad u Premijer ligi bez pobjede te je s četiri osvojena boda zakovan za dno ljestvice.

Navijači tražili skidanje dresova!

U sudačkoj nadoknadi utakmice između Veleža i Olimpica, koja je danas odigrana u Mostaru, a u kojoj je mostarski klub poražen sa 2:1, došlo je do incidenta na zapadnoj tribini stadiona u Vrapčićima.

U incidentu je sudjelovalo nekoliko osoba, a stvari su se pogoršale nakon što se u rješavanje situacije uključilo osiguranje. Strasti su se ipak brzo smirile.

S druge strane, nakon završetka utakmice navijači ”Red Armya” su tražili skidanje dresova igrača Veleža te prozvali bivšu Upravu za katastrofalne rezultate.

Pored toga, ispred ulaza skupina najvjernijih navijača je tražila ozbiljniji pristup igrača u igri u ”crnim” danima mostarskog kluba.