Bilićevi ”Čekićari” četiri kola bez pobjede

U četiri nedjeljna susreta 14. kola engleskog nogometnog prvenstva pobjedu je upisao samo Liverpool, dok su u ostalim susretima suparnici podijelili bodove.

Liverpool je pobijedio Swansea City 1:0, Asrenal je remizirao kod Norwich Cityja 1:1 , propustivši priliku uspeti se na vrh ljestvice, West Ham je odigrao 1:1 protiv West Bromwich Albion, produživši niz bez ligaške pobjede na četiri kola, a Tottenham i Chelsea odigrali su utakmicu bez pogodaka.

Liverpool je do treće pobjede u zadnja četiri kola stigao golom Jamesa Milnera iz jedanaesterca u 62. minuti, a s tri nova boda “redsi” su se popeli na šesto mjesto ljestvice.

U Norwichu je Arsenal poveo u 30. minuti preko Ozila, a izjednačio je Grabban u 43. Momčad Arsena Wengera tako je i treće kolo za redom ostala bez pobjede i nalazi se na četvrtom mjestu Premiershipa s 27 bodova.

Ispred su Manchester City i Leicester City sa po 29 koševa, te treći Manchster United s 28.

Tottenham je peti s 25 bodova, a aktualni prvak Chelsea četrnaesti s 15 bodova.