Zrinjski izborio polufinale Kupa BiH

Zrinjski je u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH pobijedio ekipu Radnika rezultatom 2:0.

Od prve minute Zrinjski je na stadionu Bare u Čitluku bio bolji.

Zrinjski je tijekom cijelog prvog poluvremena bio bolji od svog protivnika, stvarao šanse što se pred sam kraj poluvremena i isplatilo.
U sjajnoj akciji pogodak je završio Kiš i Zrinjski je poveo s 1:0.

U nastavku susreta sve je bilo kao i tijekom prvog poluvremena. Kiš je ponovno nakon kornera pokušao povećati rezultat na 2:0 no nije pogodio mrežu gostiju.

U 60. minuti Zrinjski je napravio izvrsnu akciju. Memija je ubacio, ali uspjeli su to zaustaviti nogometaši Radnika.

Svi njihovi napadi i pokušaji rezultirali su još jednim pogotkom. Zrinjski je za konačnih 2:0 pogodio u 73. minuti. Dobru akciju završio je Ivančić preciznim udarcem s 10 metara.

Plemići su i u prvom susretu u gostima slavili sa 3:1.