Željezničar pregazio Borac

U trećem kolu Premijer lige BiH, Željezničar je slavio s 2:0 protiv Borca iz Banja Luke.

Tijekom cijelog prvog poluvremena Željezničar je nizao priliku za prilikom, ali je Mijatović na golu Borca spašavao goste.

Na predah se otišlo rezultatom 0:0, međutim, već u 47. minuti obrana Borca je popustila.

Zabio je bivši igrač Radnika, Nedim Mekić. Tako je domaćin na Grbavici došao u zasluženo vodstvo.

Već u 55. minuti Željezničar dolazi do novog vodstva, strijelac je ponovno bio Mekić koji je zabio za 2:0 – što je bio i konačni rezultat utakmice.

U 21:00 sat u nedjelju 13. kolovoza Široki na Pecari dočekuje Tuzla City. Prijenos utakmice će biti na ArenaSport.