Veliki kiks Juventusa: Inter pobjegao na 10 bodova prednosti

Odigrano je još pet susreta 28. kola Serie A, a nisu svi favoriti došli do pobjede. Najveće iznenađenje je gostujuća pobjeda Beneventa protiv Juventusa…

Juventusu ništa nije značila silna dominacija protiv Beneventa, na kraju je neočekivano poražen 1:0. Junak gostiju bio je vratar Lorenzo Montipo, koji do ove sezone nikada nije bio u Serie A.

Pogodak za pobjedu zabio je Argentinac Adolfo Gaich kojem je ovo peti nastup u dresu Beneventa otkako je došao na posudbu iz CSKA Moskve te drugi gol. Ovdje je zabio za pobjedu, a protiv Spezije za remi 1:1.

Napoli ističe ozbiljnu kandidaturu za mjesta koja vode u Ligu prvaka. Trenutno je u vrlo dobroj situaciji, na petom mjestu ima dva boda manje od trećeplasiranog Juventusa i tri boda više od prvog pratilja Rome.

Ovaj susret odlučio je Dries Mertens, strijelac oba pogotka za goste i to oba u prvom poluvremenu.

Vrlo uzbudljivu utakmicu odigrali su Fiorentina i Milan. Pet golova, puno preokreta i na kraju pobjeda Milana, piše Sportnet.

Gosti su poveli u devetoj minuti golom Zlatana Ibrahimovića, ali Erick Pulgar i Franck Ribery kreirali su preokret. Milan ipak na kraju odnosi pobjedu, prvo je Brahim Diaz izjednačio, a onda Hakan Calhanoglu zabija za preokret.