Tajči nakon 30 godina otkrila kako je trebao ići hit “Hajde da ludujemo”

Tatjana Cameron, poznatija kao Tajči, obilježila je 30 godina otkako je na Eurosongu u Zagrebu otpjevala svoj veliki hit “Hajde da ludujemo”.

Objavila je remake pjesme u suradnji s brojnim pjevačicama iz regije, ali i otkrila da je tekst ove pjesme trebao biti puno drugačiji.

Da, u početku je stvarno bila “berači, hajde da beremo jagode, hajde zaljubi se u mene”, dalje se ne sjećam, pitajte Alku, rekla je Tajči za In Magazin.

Alka Vujica je otkrila i ostatak stihova.

Hajde da beremo jagode, hajde zaljubi se u mene i neka prolaze godine, ostani zauvijek tu tako nekako. Ja sam zapravo promijenila i melodiju i napravila hajde da ludujemo ove noći, a ostalo je ušlo u legendu, ispričala je Alka.

Tajči je povodom te godišnjice održala i kućni koncert, a otkrila je i kako je sačuvala haljinu s tog nastupa.

View this post on Instagram

Here’s to celebrating 30 years of Hajde da Ludujemo! Celebrating the joy, hope and optimism this song has brought to millions of people! Celebrating who we are today – and honoring the path we walked to get here! Celebrating each other – and Love that always brings us together. I couldn’t have imagined a more beautiful way to celebrate than with these amazing women and men who joined in to make this video happen! Thank you Alka Vuica @alka.vuica, Tijana Dapcevic @tijana.dapcevic, Ivana Husar Mlinac @ivanahusar, Marija Husar @marijahusar_rimac, Sanya Mateyas @sanyamateyas, Mia Dimšić @miadimsic, Kristina Kuzmic @kristinakuzmic, The Frajle @thefrajle, Domenica Žuvela @dome.nica, David Langley @langley615, Tony Miracle @tonymiracle, Dan "Chimy" Chmielinski @chimyonthebass, and Mario Mirković @mmirkovi. 💕💕 Thanks to Dante Cameron @dante_animation for video editing, David Langley for mixing and Damir Bacic @damirbacic for coordinating this crazy idea we thought of only a week and a half ago 😉 Many thanks to Zrinko Tutic and Alka Vuica for writing the song. And Niksa Bartos for arranging it and coming up with that catchy signature guitar lick!! PS And who cares that it's 30 years later and we don't fit in our old clothes (or our own skins) – we love who we are right now! 😉

A post shared by Tajci (@tajcicameron) on

Ne stanem više u nju, mogu je navući, mogu se zezati malo, ali ja poštujem svoje tijelo takvo kakvo je. Sada ipak sam rodila troje djece i zahvalna sam tom tijelu. Ne smijemo se opterećivati stanemo li u traperice ili haljinu jer dobro je da smo tu gdje jesmo, dobro je da volimo i poštujemo sebe baš takve kakvi smo sada, rekla je.

(www.jabuka.tv)


Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.