Srna i Bradarić zaustavili Milan: Higuain Rossonerima spasio bod na Sardiniji

U četvrtom kolu Serie A su Cagliari i Milan odigrali 1:1 dok je Lazio kao gost svladao Empoli s 1:0.

Već u četvrtoj minuti je Cagliari, u čijim su redovima Darijo Srna i Filip Bradarić odigrali cijelu utakmicu, poveo protiv Rossonera. Strijelac je bio Joao Pedro.

S prednošću domaćeg sastava otišlo se na predah, da bi početkom nastavka u 51. minuti Gonzalo Higuain iskoristio nesporazum u Cagliarijevoj obrani i izjednačio.

Do kraja se rezultat nije mijenjao.

Poslijepodnevne susrete obilježili su prvi zgodici Cristiana Ronalda za Juventus, a u međuvremenu je Lazio došao do sva tri boda u Empoliju zahvaljujući pogotku Marca Parola iz 47. minute.

Ronaldo napokon zabio za Juve: Prvo je imao dosta sreće, a onda je odjurio u kontru