Sloboda svadala Željezničar, Krupa i Tuzla City podijelili bodove

U subotu poslijepodne odigrane su još dvije utakmice 24. kola Premijer lige BiH.

Nakon što je u petak Borac s 3:1 bio bolji od Radnika u Bijeljini, a Mladost i Zrinjski podijelili bodove u Doboju kod Kaknja (1:1), u subotu su se dogodila dva iznenađenja.

Sloboda je na Tušnju s 1:0 slavila protiv Željezničara, a u Krupi na Vrbasu domaća Krupa i Tuzla City podijelili su bodove (1:1).

Željezničar je s ovim porazom nastavio rezultatsku krizu tijekom proljeća, a treba reći da se kod Slobode istaknuo vratar Golubović koji je obranio i jedanaesterac Bekriću u 42. minuti.

Jedini strijelac na utakmici bio je Saša Maksimović u 47. minuti.

S druge strane Krupa je imala vodstvo, ali se Tuzla City spasila u sudačkoj nadoknadi. Za Krupu je pogodio Vukmanović u 60. minuti, a Brkić je u sudačkoj nadokandi donio bod gostima.

Danas još igraju Sarajevo i Široki Brijeg od 17 sati na Koševu.