Sjajna utakmica Bojana Bogdanovića

Bojan Bogdanović odigrao je najbolju utakmicu sezone u dresu Ute koja je kod kuće pobijedila Philadelphiju 120-85.

Hrvatski košarkaški reprezentativac utrpao je 27 koševa u 27 minuta uz šest skokova, dvije asistencije i dvije izgubljene lopte.

Babo je protiv 76ersa gađao slobodna bacanja 4/4, za dva 4/5, a za tricu 5/7. Šut iz igre, dakle, bio mu je na čak 75 posto.

Mostarac je bio najefikasniji košarkaš utakmice, Jordan Clarkson dodao je 20, a Rudy Gobert 20 poena.

Pobijedio je i Ivica Zubac u dresu LA Clippersa, ali uz nešto skromniji učinak. U slavlju protiv San Antonija 106-92 igrao je 31 minutu i zabio osam poena (slobodna 2/2, šut za dva 3/4) uz čak 13 skokova, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

Paul George u pobjedu Clippersa ugradio je 34 koša i devet skokova, Reggie Jackson 21 poen.

Utah je ovom pobjedom prekinula niz od dva poraza, četiri u zadnjih pet utakmica, i ostala izjednačena s Clippersima na omjeru 9-5 u Zapadnoj konferenciji, prenose 24 sata.

Golden State iznenadio je Brooklyn i pobijedio u gostima 117-99 uz 37 koševa i sedam skokova Stepha Curryja. James Harden na drugoj je strani ubacio 24.