Širokobriježanke u gostima slavile prvu pobjedu doigravanja za Premijer ligu

Odbojkašice HŽOK Smeč iz Širokoga Brijega u prvoj utakmici doigravanja za Premijer ligu Bosne i Hercegovine u gostima su slavile protiv odbojkašica ŽOK Gračanica Fortex.

U uzbudljivoj utakmici širokobriješke su odbojkašice s 3:2 nadigrale ekipu Gračanice.

Prva četiri seta izmjenjivala su se vodstva. Prvi set dobile su domaće odbojkašice rezultatom 25:22, drugi set gostujuće rezultatom 17:25, treći set bio je za vodstvo gošći, s rezultatom 18:25.

Domaće odbojkašice u igru su se vratile u tijesnom četvrtom setu, koji je završio 31:29, ali širokobriješke odbojkašice pobjedu su odnijele uvjerljivom igrom u petom setu, koji su dobile rezultatom 7:15.

Ovom pobjedom Širokobriježanke su izborile odličnu poziciju pred uzvratnu utakmicu koja se 31. ožujka igra na Pecari u Širokom Brijegu.