Široki prejak za Bosnu (95:60)

U osmom kolu Lige 6 košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine košarkaši Širokog Wwin svladali su u srijedu navečer na Pecari sarajevsku Bosnu rezultatom 95:60.

Uvjerljivom pobjedom su pokazali da su bili apsolutni favoriti u ovom susretu . Poveli su Širokobriježani od prve minute ovog susreta. Nakon prvih 10 minuta igre stvorili su sedam koševa prednosti 29:22.

”Student”i nisu imali odgovor na igru domaćih košarkaša. Nastavio je Široki sa boljom igrom i u drugoj četvrtini pa je na poluvrijeme Široki otišao sa 12 koševa prednosti 47:35.

Široki je mirnom igrom u drugom poluvremenu lagano priveo susret kraju. Imali su u jednom trenutku i 39 koševa prednosti, a na kraju je Široki imao 35 koševa plusa.

Boris Barać je predvodio Široki sa 19 koševa, Bilinovac je ubacio 16, dok je kod Bosne Marko Vuković ubacio 11 poena.

(ABCportal.info | Foto: Tomislav Miličević)