Široki bolji od Borca na Pecari

NK Široki Brijeg pobijedio je FK Borac Banja Luka rezultatom 2:1 u prvoj utakmici četvrfinala Kupa BiH igranom na Pecari. Gosti su poveli pogotkom Vranješa, a Marić i Stanić upisali su se u strijelce u domaćoj momčadi.

Široki je prvi preuzeo inicijativu i imao veći posjed lopte, no domaćini nisu uspijevali stvoriti kvalitetnu priliku. U 16. minuti obrana Širokog je “zaspala” i Borac je iz dobre akcije došao do vodstva 1:0 na Pecari. Vranješ je iskoristio odličan ubačaj s lijeve strane i loptu lako glavom pospremio u gol.

Nakon početnog ispitivanja snaga i inicijative Širokog, Borac je iznenadio Širokobriježane vodećim pogotkom, a samo tri minute kasnije domaćini su tražili jedanaesterac jer je Danilović igrao rukom u šesnaestercu, ali sudac je samo odmahnuo rukom.

U dobroj prilici našao se Franjić u 24. minuti, ali puca ravno u vratara. Plavo-bijeli nisu dugo čekali na izjednačenje.

Široki je došao do pogotka iz odlične akcije, a u strijelce se upisao Mateo Marić.

Domaćini su cijelo prvo poluvrijeme više napadali i pokušavali su ubačajima sa strane doći do novog pogotka. To se i isplatilo pred kraj poluvremena – iz vrlo kreativne akcije Široki je u 45. minuti poveo na svom terenu 2:1. Pogodak je postigao Mato Stanić.

Domaćini su odmah nakon postignutog pogotka imali još jednu dobru priliku, ali nisu uspjeli povećati vodstvo do odlaska na odmor.

Široki je i drugo poluvrijeme otvorio napadački i kreirali su izabranici Goce Sedloskog neke dobre prilike protiv vodeće momčadi Prve lige RS, ali do novog pogotka nisu uspijevali doći.

Uzvratne utakmice četvrtfinala igraju su za dva tjedna.

Vlaho uvjeren u prolaz, Vojvodić obećao pakao Širokom u Banjoj Luci

NK Široki Brijeg: Zlomislić, Ćorić, Franjić, Eliomar, Marić, Stanić, Kovačić, Hrkać, Bagarić, Marković, Enin.

FK Borac: Savatović, Radulović, Bajić, Kajkut, Danilović, Ćosić, Žeravica, Runić, Vranješ, Milutinović, Aničić.

54 komentara

• Joj vas navijaca i sramote nema zive duse na tribinama prije Posusje kad je igralo cijeli grad staje taj dan od 17000 ljudi koliko ima posusje 5 do 8 iljada je bilo na utakmicama

• Igralo se dobro nakon primljenog gola, pa do neke 60. minute. Razumin umor pred kraj, ali pristup “lako cemo” bi se lako mogao odbiti od glavu.

• Borna??? Haloo?? Sta je ono majko mila. Jeli to pomoc od narkomana sto ga je doveo radi tate kriminalca?? Momak promasio si sport apsolutno. Steta za cetiri ciste prilike. Dobro je da se turcin vratio. Mrsa, elio, maric dobri

• Jeli igrao bagarić?Što se nisu dogovorili sa Borcem da im ga daju.Kad bi se sastavila ekipa u kojoj bi igrali Goce,Šilić i Vojvodić onda bi i bagarić možda mogao tu igrati.Pogledao sam nekoliko puta penal protiv Zrinjskog na pecari.Ide sam golu i zadnji for daje predugačak,nekontrolirano vodjenje lopte.Soldo je trebao prije njega stići do lopte a zašto nije to ne znam.Zašto je Soldo uopće išao u kontakt jer da ga je i prošao nebi ništa napravio.Njemu treba prazan gol a da on puca neometan sa 10 metara i od 10 takvih zicera on bi dao možda 2 gola.Neznam hoće li se ovaj komentar objaviti jer je bagarič zvjezda i o njemu se ne smije ništ loše pisati.

• Razumis se u nogomet ko marica u krivi k. Bagaric protiv Zrinjskog odigrao jednu od boljih utakmica, dobio 1001 duel, tko god se bavio kakvim sportom gdje imas kontakt s protivnikom zna koliko dueli uzimaju energije. Balerine poput tebe to ne mogu shvatit.

• Široki je 2 pol odigrao bez želje da postigne gol.Da su ovde i izgubili 2:1 u Banjaluci bi prošli jer je vidljiva razlika u kvaliteti.Široki trenutno ima najjaču ekipu u BiH.Treba mu samo pravi gol igrač.bagarić nije igrač za široki.MIslim da bi se i u Gošku trebao izboriti za prvih 11.

• Eliomar, Marić, Marković, Mrsa svaka cast za prikazano veceras. Borna Petrovic WTF, svaku loptu primas ledjima prema golu i vracas natrag, okani se dok si jos mlad…

• Ne seri. Vidio si da ih je sjever podržao. Ja sam svaku na sjeveru i fale škripari
      I danas smo pričali na tribini, 90% su bacali oni do kaveza, ali ne može ekipa guzonjinog sina vani, lakše je škripare izbaciti i jučer ih pohapsiti.
      Tko je bio vidio je onoga što je visio na ogradi i pogodio stojkića

• Šta sereš ti? Ekipa do kaveza bacala? Je li sjever sam sebi uskočio na tribinu? Poklopi se ušima i ne seri.

• Ako si bio na sjeveru sve si mogao vidjeti. Ja sam bio skoro pri dnu kod slova i… Sve se vidjelo. Škripari su samo tri baklje bacili, a upaljači, goali, čaše, kutije od kokica, kovanice,…sve je došlo od onih oko ulaza i onih oko nečijeg sina

• Dobro je a moglo je i bolje.Čestitke momcima za golove .Franjić Enin Marković Ćorić borbeni svaka čast.Nadati se prolasku u Banja luci

• Skripari su dobri navijaci i uvjeh uz klub. Otuzno je da ih nema u njihovu prostoru, da je njihova udruga zakljucana radi par pojedinaca neodgovornih prema klubu i udrugi. Takoder ti ljudi koji su blizu njihova sektora su gadi svim predmetims i sve otislo na Skripare. Skripari trebaju biti u svom prostoru , nemoze Skripar biti svak oni su odabrani momci i nemogu sada dobiti tolika pljuvanja od ljudih koji koriste tipke za ruzne stvari. Oni koji su pogrijesili neka odgovaraju ali Skripari treba da budu na tribini. Vidjelo se kada momci navijaju da je drugacije , dok pojedinci u svom komentaru na tribinama pljuju pojedine igrace i to je tuga. Losa izvedba veceras ali sretno momci u prvenstvu da se donesu bodovi sa gostovanja. Ljubav prema klubu uz podrsku Skiparim da ti koji rade sto netreba da eliminiraju sami medu sobom.

• dino ne glumi zvijezdu nego se spremi jednom u zivotu.. znas igrat lopte, ali od nemoci i nedostatka snage ispadas smijesan… direktni krivac gol zrinjskog i danas 100% sansa promasena.. domaci igrac a bez kapi krvi igra… hrkac enin markovic dobri

• Ev mi iz torcide bizimo , picke smo , neidemo na gostivanja , ne bijemo se , a vi najjaca skupina otkad ste se osnovali uradili sva gostovanja i na svakom ostali zapazeni kako ste prebili domace navijace na njihovim stadionima.SRAMOTA STE NEMATE MUDA NI ZA STA , MISLI STE ISPAST FACE ISPALI KRETENI STA I JESTE , MISLI GLUMITI SILU NEKU , VI SE SMITE POBITI , PA PROBALI SA SIMPATIZERIMA , SRECA VASA NISU SE HTJELI GOVNAVITI OD VAS PLISNAVCI , PROMJENITE IME U KLAPA SIROKI.

• Eto ti ces im reci od koga ce i kad imati podrsku, ocito si nebitan. Da si bio jucer na utakmici vidio bi da su skripari dobili pljesak od sjevera cim su se oglasili, te im se jos u par navrata sjever pridruzio u navijanju. A vi dezurni “moralisti” i prilikom sljedece utakmice ostanite gdje ste i sinoc bili.

• Ima video nadzor na stadionu nek osiguranje radi svoj posao uzmu se snimke i vidi se kao stari navijac znam sta je to svak nek snosi posljedice za svoje postupke tko je sta i kad bacio protiv Zrinskoga skripari trebaju odraditi dobar posao na sebi na svojoj trenutnoj ekipi jer je nestalo parola nestalo koreografije pogledajte YouTube snimke ranijih godina sve Ce bit jasno glupo je da navijaci napadaju gledatelje kluba za koji navijaju ali ajd bilo pa prošlo valjda se nece ponovit jer ono je sramota za cijeli Siroki malo nas je i trebamo se drzati i cuvati zajedno ps jos da nadodam da imam preko 100 gostovanja sa sirokim i hr pa se imam pravo javit oko situacije navijaci vs obicni gledatelji u ovom gradu zivili ljudi

• Muk i tisina na stadionu do 16 minute,kada Borac zabija gol.Odmah poslije gola krece navijanje Skripara i Siroki okrece rezultat do poluvremena☺
    Zakljucak:Siroki ne moze bez Skripara.
    Kakvi god bili nasi su,najlakse je sra.ti po nekome i pametovati,ajde ti dođi i navijaj cijelu utakmicu,ajde kad si faca.

• Ako si bio vidio si klošare i klošara koji je bacao i srao, on je izazvao sukob.
    Škripari ispalo je ružno, ali imate podršku sjevera, s to se i večeras vidjelo kad su vas podržali.
    Sad samo ostanite ekipa, probat će vas razjebat i uprava i policija, jer ste se javno pobunili protiv Mamića.
    Znate čijeg sina je ekipa bila pored kaveza? Oni su cijelo vrijeme bacali.
    Ide se vas organizirano uništiti jer ste digli glas protiv velikog vođe i HDZ, pa Šoše , pa Mamića . Dežurna gradska piskarala idu na vas jer im oni sviraju, jer im traže posao, jer im ga puše.
    Do kraja!
    Podrška imate od svih s kim sam pričao. Ne dajte kretenima među vama da se ističu!!!
    Samo Široki!!!!

• Organizirano uništiti??

Ko ih je tjerao da nakon 5 upozorenja bacaju dok im momčad za koju “navijaju” vodi i bolje igra

To vi možda oćete,odmah alibi,uvijek netko drugi kriv

I jeste se digli protiv velikog vođe,prvo: mi Hrvati ! pa onda obrada neke srpske pevaljke Dragane ,ti im trebaš hahahha😂😂😂
      Koja kombinacija hahaha

Klošari najobičniji,i dno društva

• Opet se gluposti pišu.Šta se desilo desilo se .Momci na terenu i klub su najmanje krivi.Dali su kriva djeca od 16 ili ljudi od 50 gotovo je klub sve snosit posljedice.Pa nek nam bude škola za ubuduće .Dali igrali sa Sarajevom Željom Zvojezom Borcem nije bitno treba biti dostojanstven navijat a pljeskom nagradit i dobre poteze protivnika biti pošten i objektivan.A sad malo analizirajte tekmu i naše momke

• Teško je pametan biti , bez navijača se ne može ! Ali imaju kamere kazniti i te kako kazniti koje bacio isto tako i za baklje pa uvijek je bilo i neka ih ali ne u teren . Samo savez ima koristi od kazni a kažnjavamo sami sebe ako nam zatvore tribinu ! Znači kazniti ko je radio i razlikovati navijača i huligana tj idiota !

• Trebamo se drzat ZAJEDNO za isti klub navijamo isti klub volimo naravno da OSUDJUJEM sve od nedjelje ali treba znat razlikovat huligana od navijaca pa ja vecinom poznajem momke iz kaveza kao i vi