Sedloski: “Mislim da je neodlučen rezultat na kraju i realan”

Utakmicom između Čelika i Širokog Brijega kompletirano je 14. kolo Premijer lige, a u nedjelju ranije odigrana je još jedna utakmica u ovom kolu.

“Plavo-bijeli” su u drugom poluvremenu imali posjed i inicijativu, no nedovoljno za pobjedu. Matić je sjajno pogodio glavom nakon odličnog ubačaja Markovića s lijeve strane, pa su se Širokobriježani vratili kući sa osvojenim bodom u utakmici gdje su po svemu prikazanom zaslužili i sva tri. Nakon utakmice trener Širokoga Brijega Goce Sedloski čestitao je svojim igračima na dobroj igri

U prvom poluvremenu nismo bili hrabri pa sam u stanci od igrača tražio da igraju onako kako znaju i da ne izmišljaju neke bezvezne situacije, rekao je trener Širokobriježana po završetku utakmice.

Sedloski je istaknuo kako je njegova momčad bila puno bolja drugo poluvrijeme, ali da je rezultat na kraju realan.

U drugom smo poluvremenu bili bolji, igrali smo cijelo vrijeme na njihovoj polovici. U nadoknadi smo stigli do gola i mislim da je rezultat 1:1 na kraju i realan, zaključio je Goce Sedloski nakon utakmice na Bilinu Polju.

16 komentara

• Zamisli, zaslužili sva 3 boda, a gubili do 92 minute… E stvarno svaki debil komentira utakmicu ”Dobro smo prošli” !

• Za boo na utakmici .Bio si ti u prknu .A po cemu su oni zasluzili.Dobra igra nasih ali realizacija i dalje problem.Prosle godine zalili se na stopere i bekove ove god oni ok ali napaddddd

• Kako nemogu pobjedit a još igra bagarić i čabraja..Teško je shvatit trenera koji od njih nešto očekuje..Juče su promašivali nemoguće i opet ćeš ih postavit u prvih 11..Mjenjanje na poluvremenu najboljeg igrača Brazilca umjesto da si povukao onog bradatog,unakaženog,tjelesno propuklog orangutana bagarića i uveo Jurića.Jurić i Vukoja trebaju biti starteri a Brazilac je nezamjenjiv u ovom kadru.Zauvjek odstrani i Zaboravi na bagarića i čabraju i bit če vidan napredak u igri.Vidi se neki pomak ali nema igrača..Čudan gol u nadoknadi kao da su igrači čelika čekali izjednačenje.Golman je morao ići na onu loptu a on se ukopao na liniji.Prije toga 2 puta pravi onakve greške i ispada da je ovo opet kuhinja.Katastrofalan igrački kadar Ćorić ima vidno viška kg a igra cjelu utakmicu ali ajd sve ali zašto bagarić i šta se može očekivati od njega ne shvaćam..Zašto i čabraja kada se vidi da on nema moderno i zdravo kretanje već kao kakva primitivna seljačina sa livade.

• Anonimno u 12:26
      Jedi govna vise majmune primitivni nezamaraj nas vise svojim glupim negativnim komentarima o momcima..vec se primi posla pa ti nece bit dodafno u zivotu ..samo jasis na portalu i vrijedas crkni idijote dosadni
      Idi gledaj neku seriju pametnoie bi ti bilo

• Tako je .Ceka magarac kraj utakmice pa sto prije na tipkovnicu da popljuje momke.Jest a Celik jedva ceka da pusti Sirokom malo im bilo 6.0 ovdje pa hajd pustili nam i u Zenici sad mozes mislit sto nas vole

• Nije niko do sad komentirao ovde osim tebe pa si se odma javio da odbraniš nakaze smrdljive kao što si i sam.Ja sam mislio da si krepao ili da si u nekoj veterinarskoj ustanovi i da ne smrdiš više ovde gdje sam pišeš.Pojaši bolesnu i retardirano ukućanstvo bolesnik

• Čuj pogledaj se u ogledalo a vidi čabraju..Šta je čabraja Bolesnik jedan?Ajd kaži bolesnik?Koja te bolesna slina slipila takvog bolesna lešino jedna.Jeli lete muhe po tebi jazavčino poremećena,smrdljiva i opasno bolesna.

• Što ti se svidja čabraja?Jeli ti neko sličan tebi razvaljuje šupak pa ti se dopada i čabraja.Šupčino bolesna sam komentiraš a kad neko napiše zdrav komentar onda opet bolesno pišeš.Bolesnik jedan šta ti znaš što je nogomet i nogometaš.Zaostali i primitivni jadnik te ispljunuo..Bagarić i čabraja nisu ni za jednog prvoligaša to zna svaki zdrav um a tvoj um ni tjelo nije zdravo.Samo takvim ko ti bolesnik jedan odgovara nakaza ko čabraja i bagarić.

• Sada po pobjedu u Bjeljini i napraviti bodovnu razliku sa klubovima koji pusu za ledimam. Tri kluba iza sa istim brojem bodova, bitno je cak u Bjeljini neizgubiti i drzati cetvrto mjesto na ljestivici. Izboriti Europu i to nije lose, aliprije toga studiozno izvrsiti analizu postojeceg nogometnog kadra. U svakom slucaju sretno u nastavku prvenstva momcima. Skriparim cestitke na podrski jer se vidjelo na TV da su cjelu utakmicu davali podrsku. Ljepo dok stadion skandira i pljuje po rijeci Lististici i izljev mrznje mrznje svih navijaca Slripari skandiraju mi Hrvati, super a preljep gol Matica. Matic daje golove u zadnjim trenucima treba ga gurnuti u spicu uvjeh zadnjih 10 minuta kada neide. Bod dobar.