Sarajevo u završnici izvuklo remi protiv Mladosti, Čelik uvjerljiv protiv Radnika

Pored utakmice u Gabeli ove nedjelje odigrana su još dva susreta 4. Kola PL BiH. Igralo se u Zenici i
Doboju kod Kaknja a nešto uspješniji bili su domaćini, jer su na Bilinom Polju stigli do punog plijena, a
nadomak njega bila je i Mladost protiv Sarajeva, no taj susret završio je s neodlučenih 1:1.

Mladost, koja će u sljedećem kolu biti gost Širokog Brijega, nakon tri početne pobjede i u četvrtom
nastupu igrala je sjajno i protiv “bordo” momčad povela na isteku prvih 45 minuta kada na asistenciju
Filipa Arežine gol postiže bivši bh reprezentativac Adnan Zahirović.

Prije toga gosti su preko Hadžića propustili realizirati dvije dobre prilike, međutim iskusni Mersudin
Ahmetović je u 89. minuti ipak postigao izjednačujući gol i time spriječio četvrtu uzastopnu pobjedu
Mladostaša, premda su oni i sa ovim današnjim bodom zadržali vrh poretka.

Nakon tri blijeda uvodna izdanja u znatno ljepšem svjetlu predstavio se Čelik porazivši s visokih 3:0
Radnika. Zeničani su poveli u 27. minuti golom Aldina Šišića, kojeg je lijepo uposlio Kouadio koji će u 44.
minuti zabiti prvijenac u dresu “crveno-crnih” i na taj način udvostručiti prednost. Konačnih 3:0 postavio