Rukometaši Širokog uvjerljivi protiv Delminiuma

Rukometaši Širokog Brijega upisali su drugu ovosezonsku pobjedu. Širokobriježani su u 6. kolu Prve lige Rukometnog saveza Herceg-Bosne u dvorani Tucak u Širokom Brijegu slavili protiv Delminiuma iz Tomislavgrada 32:24 (17:13).

Osim što su poveli na samom početku utakmice 2:0, gosti nakon toga nisu imali nikakve šanse. Široki je na poluvremenu vodio se četiri pogotka razlike.

U nastavku susreta igrači trenera Mihovila Bilaća povećali su prednost te su u konačnici slavili s osam razlike opravdavši ulogu favorita. Skoro polovicu golova, točnije 14, postigao je Ivan Šaravanja, a šest je pridodao Ivan Lasić. Kod Delminijuma najefikasniji je bio Krstanović sa sedam pogodaka.

Prije ove utakmice odigrana su tri susreta Škole rukometa HRK Široki i Škole rukometa HRK Neum. 2000. godišta odigrala su 21:21, kod 2002. godišta Široki je slavio 23:20, a najmlađi (2004. godišta) su bili i najuvjerljivi, slavili su 23:16.