Rakitić asistirao i zabio u ludoj utakmici Reala i Seville

U derbiju 35. kola Primere Real i Sevilla su odigrali 2:2, a “Kraljevski klub” je izbjegao poraz  u 94. minuti, dok je gol za Sevillu pogodio Ivan Rakitić.

Sevilla je povela u 22. minuti golom Fernanda na asistenciju Rakitića, a Real je izjednačio u 67. minuti preko Asensia na dodavanje Kroosa.

Ivan Rakitić je iz penala opet doveo Andalužane u vodstvo u 78. minuti i činilo se da će to biti konačan rezultat. No, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Kroos je pucao, a loptu u gol skrenuo Eden Hazard.

Luka Modrić je igrao do 66. minute, a Rakitić do 88.

Ovaj ishod je tri kola prije kraja ostavio Atletico na vrhu s 77 bodova, Real i Barcelona imaju po 75 bodova, a Sevilla 71.