PSV osvojio bod u posljednjim minutama utakmice, Leko protiv Henryja uzeo prvi bod

Nogometaši Tottenhama blizu su ispadanja iz Lige prvaka jer su i u trećem kolu ostali bez pobjede. Nakon poraza od Intera i Barcelone londonski klub je večeras remizirao u gostima protiv PSV-a s 2:2.

Tottenham je očajan u Ligi prvaka, a večeras su još jednom šokirali svoje navijače remijem u Eindhovenu. PSV je odlično otvorio susret i u 30. minuti poveo s 1:0 kada je Lozano iskoristio veliku grešku obrane gostiju i zatresao mrežu Llorisa.

Nakon toga Tottenham je zaigrao bolje, a sudac im je samo nekoliko minuta kasnije poništio čist gol jer je pokazao na nepostojeće zaleđe. Ipak, do kraja prvog dijela gosti iz Londona uspjeli su poravnati na 1:1 kada je mrežu domaćeg tima zatresao Lucas Moura.

Deset minuta u nastavku bilo je dovoljno Tottenhamu da dođe do potpunog preokreta. Ovaj put asistent je bio Eriksen, a na pravom mjestu našao se Harry Kane koji pogađa za 1:2. Ipak, sve to pada u vodu zbog gluposti Huge Llorisa koji je dobio direktan crveni karton nakon prekršaja nad Lozanom deset minuta pred kraj susreta, piše Sportsport.ba.

PSV je nakon toga krenuo u totalnu ofanzivu, a to im se isplatilo u 87. minuti. Rosario je centrirao, a u kaznenom prostoru Tottenhama najbolje se snalazi De Jong koji pogađa za konačnih 2:2 i veliko slavlje navijača na tribinama.

U drugoj utakmici koja se igrala od 18:55 sastali su se Club Brugge i Monaco. Ekipa Thierryja Henryja povela je 32. minuti golom Sylle, no domaći su izjednačili sedam minuta kasnije preko Wesleyja što je bio i konačan rezultat ove utakmice.