PSG sa Mbappeom i Neymarom nezaustavljiv u Francuskoj, ni Lille nije izbjegao poraz

U okviru 12. kola francuske Ligue 1 nogometaši PSG-a savladali su na Parku prinčeva drugoplasirani Lille rezultatom 2:1.Ponovno je odličnu utakmicu odigrao mladi Kylian Mbappe.

Svi golovi su postignuti u drugom poluvremenu, točnije u posljednjih 20-ak minuta igre. Najprije je u 70. minuti fantastičan gol postiže Mbappe za vodstvo PSG-a nakon proigravanja Neymara, da bi Neymar u 84. minuti riješio sve dvojbe oko pobjednika.

On i Mbappe su sjajno odigrali dupli pas nakon kojeg lopta dolazi do Brazilca koji postiže gol uz pomoć jednog nogometaša Lillea koji je skrenuo loptu i vjerojatno mu pomogao prevariti gostujućeg vratara.

Sve što su gosti uspjeli napraviti je pogodak u sudačkoj nadoknadi, kad je iz penala je zabio Pepe.

PSG je nakon ove pobjede odmaknuo jučerašnjem protivniku na velikih +11. Parižani su došli do 12 pobjede iz isto toliko susreta i sada imaju 36 bodova, dok Lille na drugom mjestu ima 25.