Pogledajte golove Brozovića i Rebića iz sjajnog milanskog derbija

Inter je slavio protiv Milana s 4:2 nakon velikog preokreta u milanskom derbiju.

Nakon još jedne loše predstave Juventusa, Inter je dobio priliku izjednačiti se sa “Starom damom” na prvom mjestu Serie A. Tu priliku su iskoristili pobjedom u strašno napetoj utakmici u kojoj su sjajni bili Hrvati Marcelo Brozović i Ante Rebić.

Milan je u najbolje vrijeme zabio gol za vodstvo, pred kraj prvog poluvremena. Asistent je bio Zlatan Ibrahiomović a strijelac Ante Rebić koji je obavio lakši dio posla nakon sjajnoj proigravanja Zlatana. Loša reakcija golmana Intera također je Padellija je također zapela za oko te naglasila koliko je ozljeda Samira Handanovića oslabila Inter.

Onda novi šok, igrala se sudačka nadoknada prvog poluvremena kad je Zlatan Ibrahimović nakon kornera zabio gol za povećanje vodstva na 2:0. Ponovno je zaspala Milanova obrana a Daniele Padelli je propustio priliku malo se iskupiti za prvi primljeni gol.

Drugo poluvrijeme je bolje otvorila momčad Intera, to se potvrdilo i kroz fantastičan gol Marcela Brozovića koji je s 20 metara sjajnim udarcem svladao Donnarummu.

Samo 2 minute nakon, izjednačenje, Alexis Sanchez se sjajno provukao iza leđa obrane Milana te asistirao za Matiasa Vecina koji je poslao loptu u nebranjeni gol.

Momentum je bio na strani Intera, još jedan korner je okrunjen golom. Candreva je nabacio a Stefan de Vrij se najbolje snašao i zabio za potpuni preokret i 3:2 Intera. U sudačkoj nadoknadi je dokrajčen Milan golom Lukakua koji je zabio za 4:2 i jako bitnu pobjedu Intera koji je ponovno izjednačen na vrhu Serie A s Juventusom.