Perišić i Brozović spasili Inter od poraza

Nogometaši Intera u subotu su na svom terenu u sudačkoj nadoknadi izvukli remi 2-2 protiv Parme, a oba gola za “nerazzurre” postigli su hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Marcelo Brozović.

Parma je vodila 2-0, a oba gola zabio je njihov najbolji igrač i bivši napadač Arsenala Gervinho, u 46. i 62. minuti. Preokret je došao ulaskom Brozovića u igru u 59. minuti. Samo pet minuta nakon toga Brozović je sa ruba 16-eca zatresao mrežu.

Za konačnih 2-2 pogodio je Perišić u sudačkoj nadoknadi (90+2) i to nakon slobodnog udarca sa lijevog boka. Centaršut je izveo Aleksandar Kolarov, a Perišić je glavom pogodio za 2-2.

Nakon dva uzastopna prvenstvena poraza, od Sampdorije (1-3) i Napolija (1-4), nogometaši Atalante vratili su se pobjedničkim navikama, te su u subotu u 6. kolu Serie A u gostima dobili Crotone s 2-1.

Mario Pašalić odigrao je cijelu utakmicu, a Boško Šutalo igrao je od 68. minute umjesto Hateboera.