Nogometašice Dinama uvjerljivo slavile na Pecari protiv Širokog Brijega

Nogometašice zagrebačkog Dinama slavile su protiv ŽNK Široki Brijeg 0:5 u humanitarnoj prijateljskoj utakmici igranoj na stadionu Pecara u Širokom Brijegu.

Prihod od ulaznica namijenjen je Domu ”Marija Naša Nada” u Širokom Brijegu koji skrbi za djecu s poteškoćama u tjelesnom i/ili psihičkom razvoju s područja Županije Zapadnohercegovačke.

Ovo je ujedno bila prva ženska nogometna utakmica odigrana na širokobriješkoj Pecari. Prije samog početka utakmice uslijedila je razmjena darova između klubova te zajedničko fotografiranje.

Zagrepčanke su u vodstvo došle već u 4. minuti kada je pogodila Monika Maljak. Karla Jedvaj prijelijepim pogotkom s vrha šesnaesterca u 24. minuti udvostručuje vodstvo te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

U 56. minuti Ivana Stanić postiže pogodak za 0:3 nakon brzog kontranapada. Marija Klarić u 69. minuti pogađa za 0:4. Konačnih 0:5 za Dinamo postavlja Petra Benković u 86. minuti, piše Bljesak.info.