Ivan Martinović, kapetan reprezentacije, za RTL je večeras (nedjelja) rekao da su igrači željeli doček s Thompsonom u Zagrebu i da se ne žele miješati u politiku.
U ime cijele ekipe želim reći da se ne želimo miješati u politiku. Mi smo sportaši, ostvarili smo prekrasan rezultat i naša velika želja bila je da nas ponovno dočekaju navijači u Zagrebu, da imamo doček, pogotovo s Thompsonom.
To je bila naša velika želja i mislim da smo to svi zaslužili, s obzirom na to kako smo se borili cijelo prvenstvo.
Njegove domoljubne pjesme pratile su nas u pripremama, prije svake utakmice, motivirale nas i bodrile.
Žao mi je što je to uopće tema i predmet rasprave. Mi smo rukometaši, sportaši, uopće ne gledamo politiku. Željeli smo uživati i feštati zajedno s Hrvatskom. Žao mi je što se uopće raspravlja o tome“, rekao je Martinović u razgovoru za RTL.
Otkazan doček rukometaša: “Nije prihvaćena želja igrača”, oglasio se i Tomašević
(www.jabuka.tv | Foto: X)


Pa što ćete ići kod političara na prijem, ako je tako?
Ili, pitanje s druge strane- zašto vas je političar uopće pozvao?
Nema dočeka, nema ni Plenkovića.
Amen
Glupa prica Martinovicu. Vama da je do navijaca dosli bi pozdraviti ljude na Trgu koji su vas ocekivali a ne politizirati i dijeliti ljude. Jebo vas Tonson, jeste tu radi njega ili Hrvatske i ljudi. Zna svaka ptica na grani da je Grad vec rekao ne ustasovanju i nepostivanju odluke Ustavnog Suda RH, pa eto ako ste toliki domoljubi i face, valjda ste to u stanju i postovati. Nula bodova Martinovicu.
Upravo suprotno anonimni u 1:42 Što bi poštovani tomasevica Da je on zabranio srpske pjevace po Zagrebu to bilo ok Ovako srbi i lepa brena mogu mahati petokrakom ,a Thompson ne može pjevsti.Hoćeš li možda ti i tomasevic određivati ko je domoljub a ko nije serem se i na tebe i na njega .Vaše vrijeme zabrana je prošlo a rukometaši su pokazali svoj karakter i neka su odbili
Domoljublje je ustasovati i vikati nacisticke parole?
Bravo nakomentaru. Rukometaši bi trebali znati da je Tompson politila. Pa nije on osvojio medslju.
Koliko se jugoslovenčina i orijunaških uposlenika uvuklo u našu domovinu nismo ni svjesni dok se ovakvo što ne dogodi.
Kapetane,imali ste svoje zelje. Ali nije Thompson hrvatski narod. Uskratli ste pravo svim ostalim hrvatskim navijacima da vas ponosno docekaju na trgu,posebno najmladjima.
Nije ni tomasevic hrvatski narod pa će on određivati U ostalom što doček mora biti u Zagrebu ,može i u nekom drugom gradu
Bravo Martinovicu imate svoje ja i samo naprijed
Tomašević je legitimno izabrani gradonacelnik grada Zagreba koji ima svoje zakone. Izadjite na izbore i mijenjajte.
Grad Zagreb je glavni grad Republike Hrvatske u kojem jedino moze biti docek hrvatske reprezentacije.
Gradonačelniče Zagreba niste vi Hrvatski narod, nemate pravo uskrratiti proslavu osvajanja medalje.
Gradonacelnik Zagreba ima puno pravo javne gradske povrsine koristiti onako kako smatra, kao sto mu je mandatom i dano, i ima podrsku. Smijesno je da se narice o tom Tomsonu. Neka se prvo jasno ogradi od ustasluka i ustaskih ideologija, pa onda neka pjeva o ”domoljublju”.
Jbg treba ukinut te dočeke općenito. Samo prvo mjesto organizirati,a ne svi očekuju doček koji god bili.
Zaslužili su doček u Zagrebu i normalno ko slavi bira sebi pjevace .I na svakoj festi svak sebi bira pjevace i pjesme.
Ovo je sramota šta rade zabranjuju Tomsona u Zagrebu a time i doček narodu a pjevaju ga u Beogradu.
Ljudi koji bi došli na doček bi došli zbog vas,a ne ni zbog Thompsona ni Prljavaca ili bilo koga drugog..Neki ljudi vole,neki ne Thompsona koji bi došli na doček,al zasigurno svi koji bi došli vole vas..Znate dobro da su Thompsonu zabranjeni koncerti u Zagrebu i zašto onda to sad oko tog dočeka i tih podjela..Ne pjeva samo Thompson domoljubne pjesme,trebali ste doći pozdraviti te ljude a tko će pjevati je najmanje bitno..Zadnji put na dočeku ste osvojili srebrenu medalju i kad se Thompson popeo na binu vi ste njemu napravili špalir..Šteta za Thompsona propade mu zarada,to je valjda jedini hrvatski pjevač za kojeg nitko nikad nije čuo da je imao neki humanitarni koncert toliko o njemu kao donoljubju i velikom vjerniku..Rukometašima još jednom sve pohvale za medalju..
Jebo vas Tonson seljoberi. Ljudi bi dosli pozdraviti vas, a ne ko ce vec pjevati. Dosadili ste Bogu i narodu s tim ratnim parazitom i profesionalnim domoljubom.
Sto im se povampire lica kad se vjje naša šahovnica
Crknite jugonostalgičari Lištički sa vasim komentatima,niste dostojni rec slovo T a ne Thompson..
Fosili jugoslovenski partizanine mičite se sa naše svete Hrvatske zemlje..
FUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!
Stici ce vas Bozja pravda!!!!!