Lovci u Buhovu: Blatnica slavila, ali zbog lažiranja igrača napušta turnir

Četiri zanimljiva susreta odigrana su u utorak u sklopu druge večeri 5. Lovačkoga malonogometnog turnira Buhovo 2018.

U prvoj utakmici večeri prošlogodišnji pobjednik turnira Orao Čerin predvođen bivšim hrvatskim rukometnim reprezentativcom Denisom Buntićom bez teškoća je svladao ekipu Jarebica iz Mostara.

Prošlogodišnji finalist Gater Sv. Hubert u drugoj utakmici rutinski je pobijedio ekipu Jadran iz Neuma.

Domaćin Gazele Buhovo izgubio je od M. Mikulić Bikan Vir, ali domaćini su pružili dobru igru. Deset minuta prije kraja bilo je 0:0, ali Virani su slomili otpor Gazela u posljednjim minutama susreta.

Ekipa Donja Blatnica i Bećari odigrali su posljednju utakmicu večeri, s puno lijepih golova i poteza kao što govori i rezultat 7:7.

Nakon šesteraca više sreće imala je Donja Blatnica, ali zbog lažiranja igrača u ekipi Donje Blatnice – pod imenom Antonio Galić nastupio je igrač Marin Galić, što se krši s pravilnikom turnira – susret je registriran rezultatom 5:0 za Bećare koji će nastupiti u četvrtfinalu.