Liverpool jedva do pobjede nad Fulhamom

Nogometaši Liverpoola s 2:1 su pobijedili Fulham u 31. kolu Premierlige na Craven Cottageu.

Redse je u vodstvo doveo Sadio Mane u 26. minuti i činilo se da će Liverpool bez većih problema doći do tri boda. Međutim, potkraj utakmice zakomplicirali su si život.

Fulham je izjednačio u 74. minuti nakon nesporazuma Virgila Van Dijka i vratara Alissona. Van Dijk je glavom vraćao Alissonu, koji je loptu pokušao izbiti, ali pogodio je Ryana Babela koji je loptu pospremio u praznu mrežu.

Ipak, Liverpool je došao do pobjede uz malo sreće. Vratar domaćih Sergio Rico nepromišljeno je srušio Manea u kaznenom prostoru, a siguran izvođač penala bio je James Milner.

Liverpool se privremeno vratio na vrh ljestvice s dva boda više od Manchester Cityja, koji ima utakmicu manje jer su u subotu igrali četvrtfinale FA kupa. Fulham je predzadnji sa 17 bodova.