Kočerinski “Poskoci” najbolji u Bugojnu

U subotu 19. svibnja 2018. u Bugojnu se održao međunarodni taekwondo turnir Bugojno open 2018. na kojem su nastupili članovi taekwondo kluba “Poskok-Kočerin” iz Širokoga Brijega.

Od njih 7 koji su nastupili 6 ih se okitilo medaljama u disciplini formi. Zlatne medalje su osvojili Nika Vukoja i Ante Galić, srebrne Anamarija Martinović i Ivan Galić, a brončane Lana Sabljić i Martina Gašpar. Nastupila je i Iva Mikulić, koja je zauzela 5 mjesto.

Kočerinski “Poskoci” zauzeli su ekipno prvo mjesto u formama i za to dobili zasluženi pehar.

Kočerinjane je na ovom natjecanju pratila trenerica Lucija Bašić iz Posušja. Poskok-Kočerin djeluje malo više od godinu dana, a iza sebe ima 4 uspješna natjecanja te sjajne rezultate.

Sljedeće natjecanje koje ih očekuje je Kup BiH koje će se održati u Vogošći za mjesec dana, prenose Grude-online.info.