Karate klub Široki iza sebe ostavio 13 klubova

Karate klub Široki pobjednik je 4. kola karate lige regije Hercegovina koje je održano u nedjelju u Gradskoj sportskoj dvorani u Posušju.

Širokobriježani su zauzeli prvo mjesto u ukupnom poretku od 14 klubova osvojivši 33 medalje od kojih je 15 zlatnih, deset srebrnih i osam brončanih.

Zlatne medalje osvojili su: Petar Mandić, Mia Zovko, Marta Brkić, Petra Sesar, Domagoj Čović, Nikolina Lasić, Karlo Bilać u tri kategorije, David Sesar, Laura Bilać, Barbara Kolobarić, Tomo Kolobarić, Matej Sesar i cure ekipno u sastavu Knezović, Bilać i Sesar.

Srebro su osvojili: Stjepan Lončar, Ana Sopta, Toni Zovko , Marko Brkić, Gabrijel Bošnjak, David Sesar, Laura Bilać, Marta Knezović i Tomo Kolobarić u dvije kategorije.

Brončani su bili: Mate Zovko, Mia Zovko, Tea Sopta, Marko Brkić, Josip Ćužić, Marko Jurilj, Iva Kožul i Antonija Knezović.

Karate klub Široki Brijeg petu godinu zaredom donosi medalju s prvenstva Balkana