Juniori NK Široki Brijeg nadigrali vršnjake FK Borac

Juniorska momčad NK Široki Brijeg nastavlja s dobrim nastupima u posljednje vrijeme, pa su igrači trenera Ante Kokića u susretu 24. kola Omladinske Premijerlige BiH sa 2:0 svladali banjalučki Borac. Strijelci za dvanaestu prvenstvenu pobjedu mladih Širokobriježana u tekućoj sezoni bili su Slaven Dumančić u 44. i Roberto Ćosić u 59. minuti.

NK Široki Brijeg je trenutno šesti na ljestvici s 39 bodova i u naredmo kolu gostuje kod posljednjeplasiranih Vitežana. Borac zauzima deseto mjesto s 25 bodova.

Recimo kako su derbi ovoga kola odigrali Zrinjski i Sloboda, a njihov dvoboj okončan je s neodlučenih 1:1. Mostarci su poveli zgoditkom Edina Bibera u 32. minuti, dok je za Tuzlake izjednačio Amar Kovčić u 48. minuti.

“Plemići” su drugi na ljestvici s 47 bodova, dok je Sloboda peta s 44 prikupljena boda.

ŠIROKI BRIJEG – SC “Musa-Karačić Mostarsko Blato. Sudac: Frano Jelić (Široki Brijeg). Utakmica 24. kola Omladinske PL BiH: Široki Brijeg – Borac 2:0 (1:0). Strijelci: 1:0 Dumačić (44), 2:0 Ćosić (59).

NK ŠIROKI BRIJEG: Matej Perković – Branimir Vištica, Toni Anić, Josip Bilobrk (od 78. Daniel Lukić), Ante Markota (od 46. Mario Mandić), Lovro Musa, Stanko Marić, Josip Bešlić, Slaven Dumančić (od 89. David Tomičić), Luka Knežević (od 32. Kristijan Medić), Roberto Ćosić (od 87. Mihael Vidović).

FK BORAC: Amar Bajić – Bogdan Martić (od 52. Jovan Dubravac), Dušan Vukobratović, Milan Nenad, Luka Banović (od 65. Sergej Latinović), Đorđe Milutinović (od 40. David Javorac), Vladimir Arsić, Luka Grahovac, Nemanja Bamburać (od 72. Mihajlo Amidžić), Andrej Bosnić (od 52. Nemanja Burgić), Srđan Eskić.