Nogometaši Istre 1961 slavili su protiv Hajduka na Poljudu Hajduk s 2:1 u susretu 19. kola SuperSport HNL-a.
U sadržajnoj i zanimljivoj utakmici, posebice u prvom poluvremenu, gosti su do pobjede došli golovima Prevljaka (11) i Frederiksena (22), dok je Hajduk do smanjenja stigao tek u 83. minuti autogolom Robertssona.
Ovim porazom Hajduk je propustio priliku preuzeti prvo mjesto ljestvice. Vodeći Dinamo ima bod više te od 17.45 gostuje kod Osijeka na Opus Areni, a Istra je skočila na treće mjesto s bodom više od četvrtoplasirane Rijeke.
Tablice omogućuje Sofascore
(www.jabuka.tv | Foto: Zvonimir Barisin/PIXSELL)


O šugava familijo
Jel naslov vijest ili konstatacija da je to normalno?
Jedini pravi jadranski klub
Mrzim samog sebe zato što sam navijač hajduka, mrzim svaki vikend zato što sam navijač hajduka, mrzim samog sebe i pitam se imam li pameti, nemam očevidno nemam.
Nisi je nikad ni imo, da ti bude lakše
Huljo, koji nisi hajdukovac ne javljaj se.
Istra je velik klub jer dobiva ovakve male utakmice ne prosipa bodove
Ono danas je bilo jadno..ako je ono klub koji je drugi u HR ..onda nam je nogomet u qrcu.
Jadni maji Jajduk..Tuga, jad i žalost prevelika..
Ne znam kako dalje sad ? A dobro je, pustiće im Carević ko i svaki put jerbo se nada stolici trenera Hajduka, pustiće taman da Gorica dođe u poziciju ispadanja iz lige, iako on tamo prima dobre novce.
Ali opet: džaba kreče, jerbo još kletva živi i trajat će dugo. Tako to bude kad si protiv svoje domovine. ” DA BOG DA SVE IZGUBILI”
Pokisli tići
Kako ste ono napidali i okačiki na nadvoznhak: ” dabogda svaku izgubili”…e dragi moji, dugo će vas to proganjati duuuugo
Marko (Bartolov) Belinić (Jakovlje kraj Donje Stubice, 13. kolovoza 1911. — 19. prosinca 2004.) je hrvatski komunistički političar,politički komesar Druge operativne zone, a od studenoga 1943. član je Politbiroa CK KP Hrvatske, narodni heroj Jugoslavije te jedan od osnivača nogometnog kluba „Dinamo Zagreb” i njegov doživotni predsjednik.
Dinamo komunistički klupčić, Titin, udbaški…
Nemojte samo o partizanima, još ima tragova krvi u Hercegovini od zločina dalmatinskih komunista koji su ponosno uvijek isticali da je Hajduk slobodarski i komunistički klub, a postoje i jasni pisani dokumenti za sve, pa eto nek se oni needucirani educiraju, ako čitat znaju naravno
Meščini da plavi stroj dolazi na radnu temperaturu, vidilo se večeras protiv Osijeka.
Ovo je hajduk, naša dica igraju, prosjek 22 godine. I kad gube i kad tuku.
Jadan nebio sa 22 godine ili igraš ili neigraš nećeš počet igrat sa 30
Nešto se slabo sjaje ovi dragulji, da nisu falš, obično staklo u boji neko podvalio izgleda.
E novinari, kad bi samo znali pročitat kakve su bedastoće pisali zadnje vrijeme, nadrobili svega i svačega. A jednostavno je sve, zeleni teren govori sve, a papir trpi sve šta se napiše
Ma bilo je za očekivati da će Hajduk energetski pasti jer su zadnjih dana prije Istre imali teške evropske okršaje(Posušje,široki)gdje su uspješno odradili te utakmice i osjetno podigli svoj Evropski koeficijent moj druže,Tito Broz,Tito Kirigin i ostala svita iz Knina,Bukovice,listanja🤟🤟😜😜😜😭😭
Šta je ovo ljudi moji sa ovim klimatskim promjenama,kako se sve više primiče proljeće i ljeto u SPLITU MINUSI SVE VIŠI I sa tendencijom daljnjeg rasta u MINUSE,baš čudno od ove KLIME što nam radi zadnjih dvadeset godina🤧🤧🤧🤭🤕🤕😷😷😷😷😷😷😷😇😇😇😇🦴🙋🙋
Ajmo marijo naguzi se ovim garibima jer nes drugačije bit trener ovim trubama, koji je krova znalac hahahaha
Titini partizani sa Visa su popušili.
Neka zivi Dinamo i Majka Hrvatska.
Neka živi dinamo i majka UdBA koja ga je stvorila.
Kad nekome poželiš dug i zdrav život samo kažeš dabogda živio dok hajduk bude prvak 😊😀😎
Ja nebi toliko dugo živio he he 😆😊🤗
Ej listicki komunisti sve se mjenja vi ste isti
A šta kažu Pape i dida , crvene se od stida u grobu,prgava orjuno šta uradi od kluba koji pripada puku ,a ne šačici crvene bagre
Orjuna i crveni su bili neprijatelji
Što se LJUBIŠA PAVASOVIĆ ne oglašava,jataci trunu u tuzlanskim prdekanama a on ni A da kaže za njihovu,NEVINOST ili skuplja lemozinu po sinagogama za strašna pojačanja i nove evropske izazove koji su pred našim bidnim,JAJDUKOM😜🤭🦴😷😷HŽV🇹🇷🇹🇷
hajduk je uličarski
klub sa torcidom za vrijeme juge guraliga kao pokvarenog stojadina