Okršaj navijača Hajduka i Crvene zvezde: Objavljeni detalji i fotografija s mjesta događaja

14 osoba nalazi se u pritvoru nakon sukoba dviju navijačkih skupina u Tuzli u subotu navečer, potvrđeno je iz Ministarstva unutarnjih poslova Tuzlanske županije (TŽ).

Glasnogovornica Uprave policije MUP-a Tuzlanske županije, Adnana Sprečić, potvrdila je kako je među uhićenima 11 državljana Republike Hrvatske, a tri Bosne i Hercegovine.

Istima je, u skladu s uputama dežurnog županijskog tužiteljstva, oduzeta sloboda. Trenutno se nalaze u prostorijama za zadržavanje Uprave policije MUP-a TŽ, a nakon kriminalističke obrade bit će predani u nadležnost Županijskog tužiteljstva TŽ, kazala je Sprečić.

Podsjetimo, u Sveučilišni klinički centar Tuzla zbog ozljeda se javilo 18 osoba, od kojih je jedna zadržana na Klinici za anesteziologiju i reanimatologiju.

Do sukoba je došlo u Dubravama u blizini Međunarodnog aerodroma Tuzla, nakon što su navijači Hajduka napravili sačekušu navijačima Crvene zvezde, koji su se vraćali iz Švedske, gdje je beogradski klub igrao utakmicu Europske lige.

Prema informacijama “Avaza”, “Torcidaši” su u BiH ušli na graničnom prijelazu Kamensko, gdje su službenicima granične policije prijavili da putuju na humanitarni turnir u Žepče.

Foto: “Avaz”

Tuzla: Mladići iz Hercegovine među ozlijeđenima u navijačkom sukobu

(www.jabuka.tv | Foto: Ilustracija)





14 komentara

  • Sinoć kad se nagađalo tko stoji iza napada, bošnje u komentarima bile ponosne na neke manijake iz Živinica https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/navijaci-crvene-zvezde-napadnuti-kod-aerodroma-u-tuzli-policija-utvrduje-detalje-incidenta/260124128/komentari

    Bili su ponosni u komentarima na neke svoje manijake, a sad kad se zna da iza svega stoji tek 20 Torca komandosa, kuka i motika, traže zatvorske kazne. Koji licemjeri i suncokreti.

    Inače, Torcidaši su se nakon lemanja uredno prijavili policiji da se zna jako dobro u ultras svijetu što su napravili.

  • Čega se pametan srami budaletine se s tim ponose.Treba ih u Zenici 5 godina i poj…t ih u pakaš sve fo jednoga pa ce hodati ko manekenke..
    Mooojaaaa..mojaaa cccc cccc kako su mi cvijetić napravili od š…ka.

  • Voli ti svoj klub,ali kako triba.A ne divljat i stvarat probleme.Ako volis sport i svoj klub navijaj bez divljanja.Na sto lici nase navijanje.Huligani i divljaci.Sport je sport,a politiku ostavite vise.Nemjesajte to dvoje skupa.Boze sacuvaj nas od ovaki divljaka.

  • Malo više realnosti,kojih 20 došlo je 120 ljudi iz Hrvatske par iz Hercegovine s arsenalom i napali ove kad su krenuli s aerodroma..Navijača Zvezde je bilo manje,al i njihove glavne ekipe cigana rade slične akcije svuda tako da nekad im se vrati..To što se među tim navijačima Zvezde i Delijama iz RS našli i obični simpatizeri je peh tih ljudi,i u takvim tučama ma s koje strane ni krivi ni dužni stradaju..Meni je fascinantno da se može skupit 120 ljudi da idu u Tuzlu napast neke navijače Zvezde,imaš 20,25 godina i to ti smisao života tuga teška..

  • Zašto je Torcida išla u Tuzlu u obračun sa delijama..???
    Delije su u Malmeu maltretirali naše navijače..(roditelje..djecu..) Hrvate rukometne reprezentacije.👍🏻🇭🇷
    Potpora Torcidi..

Komentiraj: