Bariša Šušnjar ponovno je izabran za predsjednika Udruge gospodarstvenika Posušje, a novi dvogodišnji mandat povjeren mu je na izbornoj skupštini održanoj na Blidinju.
U restoranu Staza na Blidinju u četvrtak, 25. lipnja, održana je 24. Skupština Udruge gospodarstvenika Posušje, koja je bila izvještajnog i izbornog karaktera.
U izvještajnom dijelu usvojeni su Financijsko izvješće za 2025. godinu i Izvješće o radu Udruge.
Za predsjednika Udruge na mandat od dvije godine ponovno je izabran Bariša Šušnjar iz tvrtke Binvest, dok je za dopredsjednika izabran Branimir Oreč iz tvrtke Kror.
Predsjednik Skupštine u sljedeće dvije godine bit će Tomislav Marić iz tvrtke KTM Brina.
Izabrani članovi upravnih tijela
U Upravni odbor izabrani su:
- Dalibor Vican – Viza Trans,
- Mario Begić – FeMis,
- Jerko Gavran – Odvjetničko društvo Gavran,
- Željko Pavković – Malucanović,
- Josip Leko – Okel Invest.
U Upravni odbor po funkciji ulaze i predsjednik te dopredsjednik Udruge, koji su ujedno predsjednik i dopredsjednik Upravnog odbora.
U Nadzorni odbor izabrani su:
- Damir Vican iz tvrtke Miviko,
- Stipan Mrvelj iz tvrtke Mrvelji
- Zoran Lončar iz tvrtke Zolo.
Udruga poslodavaca FBiH dobila novo vodstvo, Posušanin izabran za potpredsjednika
(www.jabuka.tv | Foto: UGP)








Kad ce se sastati širokobriješki gospodarstvenici?
Misliš na robovlasnike