EURO 2012: Raspored utakmica i rezultati

Raspored utakmica na Europskom nogometnom prvenstvu u Poljskoj i Ukrajini:

– petak, 8. lipnja:
Skupina A:
18.00 Warszawa: Poljska – Grčka (1:1)
20.45 Wroclaw: Rusija – Češka (4:1)

– subota, 9. lipnja:
Skupina B:
18.00 Kharkov: Nizozemska – Danska (0:1)
20.45 Lviv: Njemačka – Portugal (1:0)

– nedjelja, 10. lipnja:
Skupina C:
18.00 Gdansk: Španjolska – Italija (1:1)
20.45 Poznan: Irska – Hrvatska (1:3)

– ponedjeljak, 11. lipnja:
Skupina D:
18.00 Donjeck: Francuska – Engleska (1:1)
20.45 Kijev: Ukrajina – Švedska (2:1)

– utorak, 12. lipnja:
Skupina A:
18.00 Wroclaw: Grčka – Češka (2:1)
20.45 Warszawa: Poljska – Rusija (1:1)

– srijeda, 13. lipnja:
Skupina B:
18.00 Lviv: Danska – Portugal (2:3)
20.45 Kharkov: Nizozemska – Njemačka (2:1)

– četvrtak, 14. lipnja:
Skupina C:
18.00 Poznan: Italija – Hrvatska (1:1)
20.45 Gdansk: Španjolska – Irska (4:0)

– petak, 15. lipnja:
Skupina D:
18.00 Donjeck: Ukrajina – Francuska (0:2)
20.45 Kijev: Švedska – Engleska (2:3)

– subota, 16. lipnja:
Skupina A:
20.45 Warszawa: Grčka – Rusija (1:0)
20.45 wroclaw: Češka – Poljska (1:0)

– nedjelja, 17. lipnja:
Skupina B:
20.45 Kharkov: Portugal – Nizozemska
20.45 Lviv: Danska – Njemačka

– ponedjeljak, 18. lipnja:
Skupina C:
20.45 Gdansk: Hrvatska – Španjolska
20.45 Poznan: Italija – Irska

– utorak, 19. lipnja:
Skupina D:
20.45 Kijev: Švedska – Francuska
20.45 Donjeck: Engleska – Ukrajina

Četvrtfinale:

– četvrtak, 21. lipnja:
20.45 Warszaaa: A1 – B2

– petak, 22. lipnja:
20.45 Gdansk: B1 – A2

– subota, 23. lipnja:
20.45 Donjeck: C1 – D2

– nedjelja, 24. lipnja:
20.45 Kijev: D1 – C2

Polufinale:

– srijeda, 27. lipnja:
20.45 Donjeck: pobjednik A1/B2 – pobjednik C1/D2

– četvrtak, 28. lipnja:
20.45 Warszawa: pobjednik B1/A2 – pobjednik D1/C2

 Finale:

– nedjelja, 1. srpnja:
20.45 Kijev: pobjednik polufinala 1 – pobjednik polufinala 2





1 komentar

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.