Cibona poražena od Partizana, Drežnjak oduševio zakucavanjem

Košarkaši Cibone u susretu su 7. kola regionalne ABA lige poraženi kod kuće od Partizana s rezultatom 75-82 (21-27, 19-23, 25-17, 10-15).

Kraj treće četvrtine bio je ključan. Momčad Ivana Velića upala je u težu crnu rupu od skoro deset minuta što su gosti iskoristili te došli do pobjede, prenosi Crosarka.

Crno-bijeli su serijom 18-0 krajem treće i početkom četvrte četvrtine preokrenuli zaostatak 62-65 u vodstvo od 80-65.

Bivši igrač Širokog, Mostarac Mateo Drežnjak bio je među tri efikasnija Cibosa, a posebno je oduševio zakucavanjem u trećoj četvrtini s kojim je smanjio vodstvo Partizana.

Filip Bundović ubacio je 20 koševa te je bio najefikasniji Cibos. Mladi Roko Prkačin je dodao 16, a Mateo Drežnjak 15 poena. Marcus Paige sa 16 poena i Nikola Janković s 15 poena doveli su Partizan do nove pobjede.