Bubalo: Naši momci su se borili i sasvim zasluženo pobijedili

U 19. kolu Premijer lige BiH nogometaši Širokog Brijega slavili su rezultatom 1:0 protiv Tuzle City.

Trener gostiju Selvir Mujić čestitao je je Širokom Brijegu na zasluženoj pobjedi.

Govorio sam u najavi utakmice da je Široki Brijeg kvalitetna momčad s nekom novom energijom i ovim mladim momcima. Široki možda više nema individualce kao što je to nekada bio Wagner, ali sigurno imaju energiju i mogu im čestitati na ovome što rade, kazao je Mujić.

Dodao je da su detalji u nekim situacijama na terenu odlučili pobjednika i da su imali prilika doći u vodstvo.

U prvom poluvremenu smo imali nekoliko prilika i mogli smo povesti. Znali smo da momčad koja prva postigne pogodak ima zamah i da će utakmica ići u željenom smjeru za momčad koja prva postigne gol. Široki je u drugom poluvremenu bio bolja momčad i zasluženo je slavio na kraju, rekao je trener gostiju.

Pomoćni trener domaće momčadi Stanko Bubalo je izrazio zadovoljstvo novom važnom pobjedom Širokog Brijega.

Tuzla City je jako dobra momčad i pokazali su to u prvoj utakmici kada su nas nadigrali. Oni su sada u nekoj krizi i želim im da čim prije izađu iz krize. Kapa dolje našim igračima po stoti put. Od prve do posljednje minute naši mladi momci su se borili i sasvim zasluženo pobijedili. Vidjeli smo jednu dobru prvenstvenu utakmicu danas i mislim da su gledatelji mogli uživati, rekao je Bubalo.