Bayern i Barcelona rutinski odradili posao, poznati parovi četvrtfinala Lige prvaka

Odigrana su i posljednja dva susreta osmine finala Lige prvaka.

Na Camp Nou je Barcelona protiv Napolija opravdala status favorita i prošla u četvrtfinale gdje će igrati protiv Bayerna.

Domaći su odradili posao u prvom poluvremenu kada je Rakitić asistirao iz kornera Lengletu za 1:0. Nakon toga je Messi sjajnim solo prodorom povisio na 2:0, a onda i izborio kazneni udarac koji je Suarez pretvorio u treći pogodak.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Rakitić je skrivio kazneni udarac, a Insigne ga realizirao te vratio nadu Napoliju, ali rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Chelsea je u München otišao s nadom da će napraviti čudo nakon što su u Londonu izgubili od Bayerna 3:0.

Čudo se nije dogodilo već novi visoki poraz Chelseaja. Ovaj put završilo je 4:1, ponovno je bio raspoložen Robert Lewandowski za kojeg skromna obrana Chelseaja nije pronalazila nikakvo rješenje.

Među strijelcima je bio i Ivan Perišić koji je u 24. minuti pogodio za 2:0 i već tada je bilo jasno da Bavarci idu u četvrtfinale. Tako je i bilo, do kraja susreta Tolisso i Lewandowski svojim drugim golom postavili su konačnih 4:1.

Nakon što su se odigrale posljednje dvije utakmice osmine finala, poznati su i svi parovi četvrtfinala Lige prvaka. Tako će se prvi susret odigrati već u srijedu gdje Atalanta Marija Pašalića igra protiv PSG-a.

Nakon susreta Atalanta – PSG, do subote će se odigrati i ostala tri susreta nakon kojih ćemo znati polufinaliste Lige prvaka.