Ibrahimović najbolji strijelac PSG-a svih vremena

U derbiju 9. kola francuskog nogometnog prvenstva Paris St. Germain je pobijedio Marseille 2:1, a susret je obilježio dvostruki strijelac Zlatan Ibrahimović.

Marseille je poveo u 30. minuti golom Michyja Batshuayija, no u PSG je u posljednjih pet minuta prvog dijela okrenuo rezultat, a oba gola je zabio Ibrahimović, javlja Hina.

I to oba iz kaznenih udaraca (41, 44). S ta dva gola Ibra je stigao do brojke od 110 pogodaka u dresu pariškog kluba postavši najbolji strijelac u povijesti PSG-a.

Do sada je vrh ljestvice klupskih strijelaca držao Portugalac Pedro Pauleta sa 109 golova. Na ovoj listi je i Safet Sušić koji s 85 golova drži šesto mjesto.